Vánoční hvězdu si zakoupili

  • Sledujte nás na

 Seznam míst a jména lidí, kteří se zapojili do charitativní akceVánoční hvězda. Prodávalo se v různých městech, vesnicích, podnicích, organizacích a školách na území celé Moravy, ale i v Čechách. Tady je seznam míst a jména koordinárů sbírky v místě prodeje. Společně se nám podařilo rozvést cca 37 087 kusů živých květin.  Tím se nám podařilo dosáhnout rekordní výtěžek, který činí 2 027 412 Kč. Děkujeme.

Seznam míst a jména lidí, kteří se zapojili v Olomouckém kraji

Hranice a okolí:
Krejčovství Hugo - Milena Nedělková, Město Hranice, OMZ Hranice, Shiths Hr Shared Services - EEMEA - Jaroslav Dostál, Vinotéka u Šenků - Zuzana Šenková Čechová, Základní škola Hustopeče n.B. - Mgr. Jaroslav Bečák, Základní škola 1. máje - Mgr. Michal Rus, Základní škola Střítež nad Ludinou - Bára Jestřebská
Jednotlivci: Jana Březíková a Lenka Golová

Jeseník a okolí:
Apartmány Růženka Lipová Lázně - manželé Vejrostovi, COOP Jeseník, Česká spořitelna - Radka Kučerová, Hasičský záchranný sbor - Martina Novotná, Městský úřad Zlaté Hory - Eva Petříková, OÚ a knihovna Lipová Lázně, Policie ČR odbor Jeseník - Bc. Yvona Šubová, Priessnitzovy léčebné lázně a.s. - Erika Arabaszová, Stavmont s.r.o. - Martin Beneš, ZŠ a MŠ J. Schrotha Lipová Lázně, Transfuzní oddělení Nemocnice Jeseník
Jednotlivci: rodina Karadyova a Alice Zapletalová

Kojetín a okolí:
Gymnázium Kojetín, Městský úřad, Mateřská škola Kojetín, Obecní úřad Křenovice, Pošta Kojetín, Školní jídelna Kojetín, ZŠ a MŠ Křenovice, ZŠ Nám. Míru Kojetín,    ZŠ a MŠ Polkovice, VIC Kojetín

Jednotlivci: Radka Kolková, Žaneta Pechová, Veronika Pospíšilová a Vladimíra Štáblová 

Litovel a okolí:
COOP Jednota Náklo, Gymnázium J. Opletala - Mgr. Milada Svozilová, Hajdo a.s. - Zdeněk Šišma, Kimberly Clark s.r.o. - Pavel Hrachovina a Martina Niklová, Komerční banka Litovel, Městský klub, Městský úřad Litovel - Irena Hrubá, MŠ Bílá, MŠ Bouzov, MŠ Červenka, MŠ Haňovice, MŠ Náklo, MŠ Příkazy, MŠ Unčovice, Obecní úřad Červenka - David Gronych,  Orrero a.s. Tři Dvory - Ivana Šišmová, Smíšené zboží Mezice, ZD Unčovice, ZŠ Jungmannova - Mgr. Ivona Smrčková, ZŠ Náklo, ZŠ Pňovice - Renata Štěpánová,  ZŠ Příkazy, ZŠ Vítězná - Mgr. Marcela Krylová

Jednotlivci: Pavla Bezová, Marcela Hélová, Iveta Hrachovinová, Jarmila Obranská, Ivana Ošťádalová a Lenka Pěčková 

Lutín a okolí:
Domov seniorů Náměšť na Hané, Lázně Slatinice a.s. - Ing. Blanka Vysloužilová, MŠ Lutín - Daniela Ostianová, MŠ Náměšť na Hané, Obec Drahanovice - Hana Čajanová, Obecní úřad Náměšť na Hané, Obec Slatinice - Vlaďka Hrubá, Sigma Soft s.r.o. - Ing. Kateřina Hönschová, Wanzl s.r.o. Hněvotín - Marie Urbášková, ZŠ Bohuslavice, ZŠ Hněvotín - Mgr. Dana Andrlíková a kolektiv, ZŠ Lutín - Leona Čotková, ZŠ a ŠD Náměšť na Hané - Jiřina Prucková, ZŠ a MŠ Slatinice

Jednotlivci: Jarmila Hrubá

Mohelnice a okolí:
Komerční banka Mohelnice

Jednotlivci: Eva Švecová a Ludmila Švecová 

Olomouc a okolí:
ANAG Nakladatelství - Pavla Šestáková, BALUS a.s. - Denisa Macků, Banka Creditas - Ing. Vyhralíková, Benetton - prodejna, BOWLAND, Cukrárna Galerie Velká Bystřice, ČPZP Erbenova ul. - Ivana Vacovská, Česká spořitelna a.s. - Anna Spurná, Dětská klinika FN - Markéta Plevková, DNA Projects - pobočka Olonouc - Stanislav Havlíček, Dům dětí a mládeže - Ing. Vladimír Janek, Exekútorský úřad - Mgr. Svatopluk Šůstek, FZŠ Hálkova ul. - Mgr. Kristýna Hroudná, Mgr. Eva Laibnerová, Mgr. Jarmila Šiřická, FZŠ a MŠ Holečkova ul. - Mgr. Jana Šporiková, FZŠ Gorhého ul., FZŠ Helsinská ul. - Mgr. Patiková, FZŠ Stupkova ul. - Mgr.Hana Kodymová, Galerie Caesar - Jarmila Laštůvková, Miroslav Schubert, Gymnázium Hejčín - Mgr. Ivana Polednová, Bětka Mankovecká, Heinz Elektro, Honeywell Aerospace Olomouc s.r.o. Mariánské Údolí - Roman Šperka, Eva Koupilová a zaměstnanci, IDS Inženýrské a dopravní stavby a.s. - Michaela Volfová, Jelinek Trading s.r.o. Křelov, Jesle Bambino - Jolana Látalová, Komerční banka divize střední Morava - Nikola Přikrtová, Klinika plícních nemocí a tuberkulózy FN - Tomáš Hrubý, Kooperativa - pí Buchtová, KovoposCZ s.r.o. - Luděk Pospíšil, Krajská hygienická stanice, Krajský úřad - Kristýna Vystrčilová, KOYO Bearings ČR - renata Crhová, Laboraře Mikrotech - Hana Dorňáková, MMO odbor sociální pomoci - Marcela Dřímalková, MMO odbor školství - Iveta Palkovičová, Mamma centrum - MUDr. Dana Houserková, PhD. a kolektiv, MC Křelovský Kaštánek křelov, Městská policie, MIZ s.r.o. - Marcela Jedináková, MLS Holice - Dana Becková, MŠ Bělidlá, MŠ Čajkovského - Jana Šálková, MŠ Hlubočky - Tamara Hýblová, MŠ Hodolanská, MŠ Kovařicova Svatý Kopeček - Martina Zapletalová, MŠ Dvořákova - Marie Dvořáková, MŠ Na Trati, MŠ Purkyňova, MŠ Rooseweltova česko britská mezinárodní škola - Mgr. Markéta Musiolová, MŠ Střední Novosadská, MŠ Schweitzerova - Eva Laibnerová, MŠ Svatoplukova - Pavla Dzurianová, MŠ Wolkerova - Miroslava Paráková, MŠ Zámecké náměstí Velká bystřice - Mgr. Lucie Pazderová, MŠ 1. olomoucká - Jolana Látalová, Obchodní akademie - Mgr. Ilona Jančí, OC City Olomouc - Margita Šulcová, Obecní úřad a obec Skbeň, Olomoucký deník, Olomoucký kraj odbor zdravotnictví - Katarína Telcová, Pedagogická fakulta UP, Policie ČR KŘP olomouckého kraje, Policie ČR územní odbor, Policie ČR obvodní oddělení IV, Potraviny Kožušany - Marek Rozehnal, Marcela Mazalová, Právnická fakulta UP - členi asociace ELSA, Restaurace Drápal, Restaurace Kuděj - Zdena Giacintová, RC Heřmánek - PhDr. Petra Tenglerová, Slovanské Gymnázium - Mgr. Eva Pavlíčková, Vladimíra Durčáková, Vladimíra Malečková, Lucie Revayová, Skála A.E.T obchod SZ Sviták Petr Droždín, Solen s.r.o. - Zdenka Bartáková a Eva Dokoupilová, SPEA, SPŠ strojnická - Ing. Martina Zahnášová a Martina Staroštíková, Správa nemovitostí Olomouc - Dáša Hamplová,  SŠ polygrafická - Eva Hrachovinová, SŠ stavební Horstav - Mgr. Renata Vaďurová, SRP - Jana Sedláková, SZŠ E.Pöttingea - Irena Studničková, ŠD Aksamitova - Eva Lehečková, Tam Tam, Teoretické ústavy LF UP - Mgr. Eva Greplová, Ústav experimentální botaniky - Romana Šperková, Vlastivědné muzeum - Lucie Janusová, Vrchní soud - JUDr. Magdalena Vinklerová, WEBA a.s. - Lenka Březinová, Zdravotní ústav Ostrava se sídlem v Olomouci - Ing. Dagmar Stejskalová, ZŠ Čajkovského - Mgr. Olga Shaaban Zemčáková, ZŠ a MŠ A. Štěpánka Dolany - Miroslava Prosová, ZŠ Droždín - Alena Sobotková, ZŠ a MŠ Holice - Mgr. Mojmír Chytil, ZŠ Mariánské Údolí - Mgr. Lucie Hladíková, ZŠ Mozartova - Mgr. Ivana Weissová, ZŠ Nemilany a ZŠ Slavonín - Mgr. Anna Aberlová, ZŠ Rooseweltova - Mgr. Jana Havránková, ZŠ Řezníčkova - Mgr. Radka Smolková a  Mgr. Kateřina Kvapilová, ZŠ Spojenců - Monika Daníčková, ZŠ a MŠ Masarykova Velká Bystřice - Mgr. Kateřina Pospíšilová

Jednotlivci: MUDr. Kateřina Bouchalová, Miroslav Danyi - Velká Bystřice, Miroslava Elsnerová, Blanka Fibigrová, Pavlína Fojtíková, Mgr. Gabriela Holíková, Marie Janků, Lenka Jurová, Michaela Kalábová, František Látal, Bohumila Látalová, Lucia Pastieriková, Lucie Peňašková, Lara Přidalová  a Matěj Špajs

Prostějov a okolí:
Alika a.s. - Petra Nevrlová, Big Ben School - Zuzana Šutová, BSW Machinery s.r.o. - Lucie Kordošová, Computer Media s.r.o. - Ing. Mgr. Renáta Pavlíčková, Cyrilometodějské gymnázium - Mgr. Jana Krčová, ČS klientské centum - Kateřina Adámková a Eva Žváčková, Kadeřnictví Anjou - Renata Jochová, Komerční Banka, MPP Prostějov s.r.o. - Sylvie Konečná, Nemocnice, Policie ČR, Uhlíř Lipová - Zdeňka Strouhalová a kolektiv, SZŠ - Jana Uchytilová, Windmöller Hölscher Kralice na Hané - Romana Konečná, ZŠ Bedihošť - Barbora Adámková, ZŠ a MŠ Kolárova - Pavlína Prokopová, ZŠ Lipová - Mgr. Eva Havlenová, ZŠ Němčice na Hané - Iveta Ježková

Jednotlivci: Mgr. Zdeňka Bartáková - Ptení, Lenka Micková, Stanislav Havlíček, Dana Slowiaczková

Přerov a okolí:
ČSOB Čechova ul., ČSSZ OSSZ, Domov důchodců Pavlovice, Kazeto s.r.o. - Petra Vrbová, Komerční banka, Laboratoře Mikrochem, Magistrát města - Lucie Srovnalová, Městská policie, MŠ Tučín, MŠ Vinary Za Humny - Pavla Kloubcová, Metso Czech Republic s.r.o. - Tomáš Polášek, Nemocnice - gynekologicko porodnické oddělení, Policie ČR dopravní inspektorát, Policie ČR - obvodní oddělení I, II, PRECHEZA a.s. - Mgr. Jitka Koppová, Restaurace Labuť - zaměstnanci, SOU Šírava, SBD - Dagmar Dučáková, Lucie Srovnalová, ZŠ J.A.Komenského Předmostí - Mgr. Ludmila Vylíčilová, ZŠ U Tenisu - Mgr. Renata Stoklásková, ZŠ Soběchleby - Ivona Mikulíková, ZŠ Želatovice

Jednotlivci: Barbora Burešová, Alena Dlouhá, Zdena Dočkalová, rodina Koppova, Lucie Odložilíková, Andrea Todorovičová, občané Tučína a Želatovic

Šternberk a okolí:
Domašov u Šternberka - Bronislava Šterclová, Expozice času - L. Bujasová, Finanční úřad - R. Nodžáková, Gymnázium, Charita, Klub seniorů Štěpánov - Miluše Hradecká, Městský úřad -  Mgr. Jana Kameníčková, MŠ Komenského - Eva Peřinová, MŠ Světlov - J. Svobodová, Obecní úřad Štarnov - Drahomíra Boštíková, SELM Morava s.r.o., ZŠ a MŠ Babice - Petra Palůchová, ZŠ Dr. Hrubého - Mgr. Vlasta Šafránková, ZŠ Jívová - Mgr. Pavla Krátká, ZŠ Libavá - Mgr. Marie Šímová, ZŠ Nám. Svobody - Mgr. Josef Červený, ZŠ Svatoplukova - Mgr. Jana Nemravová

Šumperk a okolí:
Bathservis s.r.o. - Petr Krňávek, EPCOS s.r.o. - Iveta Mikešová, Fortex AGS - Věra Klusáková, Gymnázium Šumperk - Ing. Alena Zimáčková, KKC Rapotín- Denisa Spillerová, MŠ Pohádka - Pavlína Bošková, MŠ Sluníčko - Lenka Knajblová, Okresní soud - Blanka Skopalová, OSSZ - Věra Šofrová, Sbor bratrské jednoty baptistů - M. Mrázková, Schola Viva - Vladimíra Kalinová, SMART CONNECTIONS s.r.o. - Lucie Řoutilová, SOŠ - Ing. Hana Hradecká, Státní pozemkový úřad ČR - Ing. Eva Doležalová, SVČ a ZpDVPP Doris - Romana Večeřová, SZŠ - Mgr. Eva Čmakalová, VZP - Romana Šenovská, ZŠ Vikýřovice - Mgr. Danuše Jílková, ZŠ Vrchlického - Mgr. Petr Málek, Iveta Smolková, ZŠ Šumavská - Mgr. Jindřiška Haltmarová

Jednotlivci: Lucie Banková, Ing. Arch. Vlaďka Doležalová, Mgr. Anna Rozsívalová, Monika Trunkátová a Michaela Velčovská

Tovačov a okolí:
Městský úřad, Mateřská škola, MŠ Troubky, Studio IF - Iveta Kohnová, ZŠ Tovačov - Mgr. Jitka Lehká, ZŠ Troubky

Jednotlivci: Eva Hlavinková a Blanka Otáhalová

Uničov a okolí:
Česká spořitelna, Hexpol Compounding s.r.o. - Marika Dosoudilová, Ingresoll Rand CZ s.r.o. - Soňa Fridrichová, Jazyková škola Hany Bednářové, Miele technika s.r.o. - Miroslava Sieglová, MŠ Komenského - Milada Bräuerová, Městský úřad - pí Šenková, SPŠ a OA - Mgr. Dagmar Havlíčková, Středisko sociálních služeb - pí Kocurková, T Mobile - p. Grézl, Tekro Nová Dědina Šumvald - Marta Švédová, ZŠ Pionýrů - Marie Žitná, ZŠ U Stadionu - p. Žůrek, Zumba kolektiv -  pí Pospíšilová

Jednotlivci: Jitka Bräuerová, Blanka Fibigrová, Ludmila Kuchařová, Renata Pastorková a Jana Staníková 

Zábřeh a okolí:
BILLA Zábřeh - pí Kaplová a kolektiv, Česká Spořitelna - Marie Königová, Gymnázium - Mgr. Pavlína Horáčková a studenti, Interna s.r.o. - Marta Bartošková, Knihkupectví Patka - Petra Kubalíková, kostel Postřelmov a přilehlé farnosti - Dlouhomilov, Chromeč, Lesnice, Sudkov - Vladimír Jahn a Ludmila Lehárová, kostel Zábřeh - AnneMarie Tempírová, kostel Zvole - Jiřina Pěničková, Městský úřad - Ing.Arch. Václav Doležal, MŠ Bohutín - Jana Nýdecká, MŠ a ZŠ Dubicko - Helena Vysoudilová, MŠ Kosov - Ludmila Nevtipová, a Marcela Hladilová, MŠ Severáček - Mgr. Jana Kratochvílová, Prodejna Antik Zvole - Michaela Dohnálková, Prodejna STYL u Kylarů,   ZŠ Bohdíkov - Mgr. Alena Vokurková, ZŠ Bohutín - Mgr. Pavel Tichý, ZŠ Bohuslavice, ZŠ B. Němcové - Helena Navrátilová, ZŠ Hoštejn - Kateřina Suchá, ZŠ Hrabová, ZŠ Jedlí - Mgr. Marie Chamlarová, ZŠ Jestřebí - Mgr. Radka Dvořáková, ZŠ a MŠ Leština - Mgr. Jana Řeháková, ZŠ Lukavice - Mgr. Ivana Molková, ZŠ Moravičany - M. Umlaufová, ZŠ Rovensko -   Mgr. Vlasta Klevetová, ZŠ Severovýchod - Mgr. Marcela Riznerová, ZŠ Svébohov - Jana Opravilová, ZŠ Štíty - Mgr. Šárka Kobzová, ZŠ Lanškroun, ZUŠ Lanškroun

Jednotlivci: Zdenka Janhubová, Jiří janhuba, Oldřich Janhuba, pí Kezniklová, pí Macháčková - Horní Studénky, Ludmila Poláková - Tatenice, pí Ratayová, Luděk Tempír a Jitka Veiglová - Hoštejn

Seznam míst a jména lidí, kteří se zapojili ve Zlínském kraji

Kroměříž a okolí:
Farní úřad Chropyně a k němu příslušné farnosti, Farní úřad Riegrovo nám. a k němu příslušné farnosti, Farní úřad Stiojanovo nám. a k němu příslušné farnosti, Městský úřad, Nemocnice Milosrdných sester, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola

Jednotlivci: Stanislav Dvořák, Ivana Foltýnová, Nikola Foltýnová, Jana Koplíková, Martin Pektor   a Jarmila Pišťáčková

Otrokovice a okolí:
Fatra Napajedla, Farní úřad, Gymnázium, Klub seniorů Kvítkovice, MŠ J. Žižky, MŠ Kvítkovice,    MŠ Zahradní, MŠ Tlumačov - Hana Janoštíková, SOŠ Tř. T. Bati, II. ZŠ Napajedla, ZŠ T.G.Masaryka, ZŠ Pohořelice, ZŠ Trávniky

Jednotlivci: Věra Kašpárková, Martin Krajča, Věra Labudová, Roman Mikala, Marta Mlýnková - Napajedla, Dalibor Skoupil, Ludmila Strapková, Marie Vidlářová, Jitka Vybíraliková, Zdenka Wasserbauerová

Rožnov pod Radhoštěm a okolí:
Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Frenštát pod Rdhoštěm - zaměstnanci, MŠ Koryčanské Paseky - Ivana Rubnerová, Středisko volného času - Jan Trlica, ZŠ Praktická

Jednotlivci: rodina Bolfova, rodina Farkašova, rodina Kocurkova - Zubří, Jaroslava Kurečková, Anna Martinátová, Karolína Pavelková

Uherské Hradiště a okolí:
COLORLAK a.s. Staré Město, DNA Projects, Gymnázium Velehradská, Hasičský sbor UH, Klub seniorů Horní Němčí, M.A.B. Group s.r.o. Staré Město, MŠ Slavkov u Uherského Brodu, MŠ Topolná, Obchodní Akademie, ZŠ Babice, ZŠ Hluk, ZŠ Horní Němčí, ZŠ Korytná, ZŠ Nivnice

Jednotlivci: Mgr. Veronika Johnová, Marie Kročová, Romana Schusterová, Jiří Solař, Hana Štrommerová, Jarmila Vojtášková

Valašské Meziříčí a okolí:
CIE UNITOL PRESS CZ a.s. - KTL - Markéta Grygaříková, DEZA, Farní úřad Lešná - Alena Kološová, Jednota Lešná, Jednota Police, Komerční banka, MP Krásno a.s. - Petra Němcová, MŠ Krhová, Nehtové studio Triangl - Lucie Wainertová, Elvíra Šimurdová, Obecní úřad Jarcová - Ing. Ivo Veselý, Obecní úřad Police, Spedos s.r.o. - Zdeněk Němec, ZŠ a MŠ Jarcová - Mgr. Eva Janišová, ZŠ a MŠ Police

Jednotlivci: Mgr. Veronika Johnová, Marie Kročová, Romana Schusterová, Jiří Solař, Hana Štrommerová a Jarmila Vojtášková

Vsetín a okolí: 
Evangelický kostel Dolního sboru - manželé Czudkovi, Evangelický kostel Horního sboru - Eva Dušková, Gymnázium Valašské Klobouky - Mgr. Renata Kamlerová, Katolický kostel Nanebevzetí Panny Marie - Bc. Klára Kleiblová, kostel Sv. Jana Křtitele Nový Hrozenkov - otec Marek Poláčik, kostel Panny Marie Karmelské Karolinka - Jarka Jurečková a Mgr. Alena Ondrušová, kostel Panny Marie Sněžné Velké Karlovice, Pastorační centrum - Alena Janová, kostel Povýšení svatého kříže Halenkov, Masarykovo gymnázium - PhDr. Hana Klumplerová, MŠ Francova Lhota - Alena Silvestrová, Městský úřad Valašské Klobouky - Radka Krpenská a Ing. Karel Švach, Městský úřad Vsetín, Obecní úřad Horní Lideč - Věra Povalačová, Ludmila Kupková, Poliklinika Valašské Klobouky - Ludmila Šulcová, SOU Benátky - Zuzana Pfeilerová, SZŠ a VOŠ - Mgr. Radana Štefková, Úřad práce - Vlasta Huťová, ZŠ Francova Lhota - Mgr. Hana Trlicová, ZŠ Halenkov - Mgr. Jarmila Kopecká, ZŠ Horní Lideč - Mgr. Anna Suchá, ZŠ Hovězí - Hedvika Vráželová, ZŠ Integra - Hana Šerá, ZŠ Karolinka - Mgr. Alena Ondrušová, ZŠ Lidečko - Mgr. Vladislava Spáčilová, ZŠ Nedšov - Mgr. Dagmar Martinková, ZŠ Nový Hrozenkov - Mgr. Alena Čecháková, ZŠ Ohrada Vsetín, ZŠ Praktická Horní Lideč - Mgr. Sylva Matůšová, ZŠ Sychrov - PhDr. Jaroslava Ševčíková

Jednotlivci: RNDr. Zdeňka Hromadová, PhDr. Miroslava Kubicová 

Zlín a okolí:
Baťova nemocnice - transfuzní stanice, Česká správa sociálního zabezpečení, Farní úřad Želechovice - Luboš Vaďura, Gymnázium na Lesní čtvrti - Mgr. Pavel Dlouhý, HP-TRONIC, Krajský úřad, Oční klinika Gemini, Obchodní akademie T. Bati - Mgr. Jana Popelková, Římskokatolícká farnost Panny Marie pomocnice křesťanů na Jižních Svazích, Statutární město Zlín, Střední průmyslova škola, ZŠ E.Zátopka na Štefánikě ul. - Mgr. Lenka Hrošová, 8. ZŠ Komenského Malenovice, ZŠ Komenského II, ZŠ Podhoří - Mgr. Petra Jurásková, ZŠ Slovenská ul.

Jednotlivci: Alois Berka, Ing. Leopold Hanuš, Jiřina Kajšová, Ludmila Keprtová, Irena Kopecká, Ludmila Krčmová - Kašava, PharmDr. Milan Kuna, Dagmar Lukačovičová, Eliška Mertlíková, Jiřina Preclíková, Radka Vyoralová

Seznam míst a jména lidí, kteří se zapojili v Morvskoslezském kraji

Bruntál a okolí:
Divadlo - Mgr. Alena Pajkošová, Obecní úřad Vašov - Zlatuše Bocanová, OSRAM ČR s.r.o. - Jiří Voldán a zaměstnanci, Sdružení Světelská Pohoda Světlá Hora - Veronika Špundová a Marie Vojtíšková, ZŠ Školní Petrin - Mgr. Šáska Bradová

Jednotlivci: Tomáš Brada, Jiří Kučera, Iveta Kučerová a Dagmar Neplechová

Krnov a okolí:
Městský úřad - Dáša Jatzková, Obecní úřad Zátor, Rehabilitační centrum - MUDr. Kořenková a kolektiv, RIEGER-KLOSS Varhany s.r.o., SOŠ Varhanářeská o.p.s. - Ing. Jana Kypúsová a kolektiv, ZŠ a MŠ Zátor

Jednotlivci: Margita Bradová, manželé Doleželovi, Zuzana Fousková, Marcela Hudečková, Martina Němcová a Šárka Němcová

Nový Jičín a okolí:
Česká Spořitela a.s. - Zuzana Kramolišová, Hair Atelier a Spa Nový Jičín - Aleš Jurnykl a Zdeněk Graclík, ZŠ a MŠ F. Palackého Hodslavice - Mgr. Hana Horáková, ZŠ a MŠ Petřvald - Ing. Petr Špaček, ZUŠ Petřvald

Odry a okolí:
Městský úřad, Semplerflex Optimit s.r.o., SPgŠ a SZŠ Svaté Anežky České - Mgr. Alena Jestřebská, Ypsilon Půus s.r.o., ZŠ Podhořská

Ostrava a okolí:
Alliance Laundry CE s.r.o. Příbor - Rudolf Mocek, AT Computers - Marcela Rašková, CGB Laboratoř a.s. - Ing. Martna Dostálová, Česká Spořitelna Hornopolní - Petra Mikulcová, Česká televize - Zuzana Landtová, Farní úřad Krmelín - Regina Otáhalová, MŠ Mateřinka Havířov Šumbark - Pavla Dedková, VOSŠ - Mgr. Gabriela Klosová a Marcela Tomíčková

Jednotlivci: Jarmila Hovořáková - Havířov, Alena Musálková a Lucie Tomášková - Studénka

Seznam míst a jména lidí, kteří se zapojili v Jihomoravském kraji

Brno a okolí:
HONEYWELL s.r.o. - HTS CZ o.z. - zaměstnanci

Hlavní město Praha a okolí:
BEDAN účto s.r.o., Bikram Yoga Prague s.r.o., Deutsche Börse Services s.r.o., Grosseto Brumlovka s.r.o., Grosseto Dejvice s.r.o., Grosseto Průhonice s.r.o., Grosseto Vinohrady s.r.o., Gymnázium Duhovka s.r.o., Gymnázium Hostivice s.r.o., Jaroš-Fojtíková, advokátní kancelář s.r.o., KinderGarden Group s.r.o., MŠ Fun 4Kids s.r.o., MŠ Little Gate s.r.o., Open Gate gymnázium a ZŠ s.r.o., Pavilon Říčanys.r.o., PROMSAT CZ s r.o., STYRAX s.r.o., ÚPMD Podolí, Vares Mnichovice a.s., Zahradnictví SINCO s.r.o.

Jednotlivci: Mgr. Pavla Bubeníčková, Marcela Černá, Jana Dohnalová, Renata Dvořáková, Jana Errington, Pavlína Fojtíková, Martina Hošťálková, Daniel Chadima, Jitka Chvátalová, Pavla Chvojková, Martina Janovská, Pavla Soletka Krátká, Roman Lehovec, Žaneta a Jan Machačkovi, Pavla Maková, Pavlína Malá, Tereza Navrátilová, Václav Šmergl, Michaela Tomášková, Petr Ulč, Michaela Valentová, Eva Vodenková a Marie Zicháčková 

Pardubice a okolí:
IBEKR s.r.o. Počaply - Sezenice